Marketing voor meerdere locaties: hoe website- en socialmedialinks samenhangen

Bij één gedeelde socialmedialink kunnen veel verschillende websitelinks horen. Het omgekeerde komt ook voor. Een vergelijking van tien exports met locatiegegevens laat zien waarom een campagnebriefing elk record aan beide bestemmingen moet blijven koppelen.

Influence IQ-analyse van tien geselecteerde exports van AllThePlaces-dataverzamelaars, verzameld van 10–13 oktober 2026. De URL-vergelijking omvat 3.843 records met zowel een website- als Facebooklink; bronreferenties zijn identificatienummers in de export, geen geverifieerde fysieke locaties.

Samenvatting

Houd voor een campagne met meerdere locaties elk record gekoppeld aan zowel de website- als de socialmedialink, ook als een link vaker voorkomt. We vergeleken de aangeleverde links voor dezelfde bronreferenties in tien geselecteerde exports van AllThePlaces-dataverzamelaars, verzameld van 10–13 oktober 2026. Van de 3.843 records met zowel een website- als Facebook-URL bevat de Staples-export één Facebook-URL die is gekoppeld aan 1.758 verschillende website-URL’s. Bij Lush is de richting omgekeerd: 13 website-URL’s gaan samen met 408 verschillende Facebook-URL’s. Bij zeven dataverzamelaars hebben alle records met beide links een een-op-eenpatroon. [1]

De vergelijking gaat over aangeleverde tekenreeksen en identificatienummers in exports, niet over geverifieerde pagina’s, accounts of fysieke locaties. Alleen Facebook heeft URL-paren in deze bestanden; letterlijke waarden uit de Instagram- en Twittervelden worden apart gerapporteerd. De tien exports bevatten 15.797 eenduidig vastgestelde records. Onvolledige paren blijven daarom zichtbaar in de dekkingstabel. Voor het goedkeuren van bestemmingen is het zinvol om per referentie de koppeling tussen website en social media én de beoogde campagneafbakening te bewaren, ook als je een link maar één keer opslaat.

Een creator heeft de lokale aanbieding, het beeldmateriaal en een lijst met links. Voordat een post kan worden goedgekeurd, moet iemand de beoogde locatie nog aan de juiste vermeldingen in die lijst koppelen. Als meerdere records dezelfde socialmedialink hebben, moeten ze dan ook dezelfde websitebestemming gebruiken?

De aangeleverde links vormen niet altijd dezelfde groepen. In deze exports hebben sommige records aan beide kanten een eigen link. Andere delen een Facebooklink maar behouden verschillende website-URL’s, of delen een website maar behouden verschillende Facebook-URL’s. Als die koppelingen zichtbaar blijven, kan degene die de briefing opstelt een duidelijkere keuze maken.

De koppeling kan in beide richtingen lopen

Links zijn drie illustraties van winkels en websites verbonden met één algemene socialmediakaart. Rechts is één website-illustratie verbonden met drie aparte socialmediakaarten.
Conceptuele illustratie van verschillende groeperingen van website- en socialmedialinks. De afgebeelde objecten staan niet voor gemeten aantallen of echte platformpagina’s.

Eén Facebooklink kan bij veel websitekeuzes horen

Staples laat het duidelijkste voorbeeld van hergebruik aan de socialmediakant zien. De gepaarde set bevat 1.804 records en 1.804 verschillende website-URL’s, maar slechts 47 verschillende Facebook-URL’s. De koppelingstabel maakt duidelijk wat die totalen alleen niet laten zien: één Facebook-URL komt voor op 1.758 records, elk met een andere website-URL. De overige 46 records hebben elk een eigen Facebook-URL. [3]

Voor een campagnecoördinator laat de herhaalde socialmedialink een praktische vraag open. Welke aangeleverde websitebestemming hoort bij het specifieke record of de doelgroep die aan de creator wordt doorgegeven? De keuze voor die gedeelde Facebooklink laat de 1.758 websitekeuzes niet verdwijnen. De koppeling tussen referentie en website bevat nog steeds informatie die de briefing nodig kan hebben.

Je hoeft een lange link niet duizenden keren te kopiëren om die informatie te bewaren. Je kunt een gedeelde bestemming één keer opslaan met een lijst van de bijbehorende referenties. Elke referentie behoudt dan haar websitebestemming. Het verschil zit tussen een kortere lijst die deze koppelingen bewaart en een losse lijst waarbij de volgende persoon ze weer moet reconstrueren.

Het samengevoegde percentage heeft de context van de dataverzamelaar nodig. De 1.758 records vormen 45,7% van alle 3.843 website/Facebook-paren, maar ze komen allemaal van Staples en hebben dezelfde herhaalde socialmedia-URL. Dit percentage beschrijft de geselecteerde records. Het zegt niet dat bijna de helft van de bedrijven met meerdere locaties deze indeling gebruikt.

Voor een team dat deze cijfers leest, is de dataverzamelaar even belangrijk als het totaal. De volledige vergelijking toont de omvang van deze ene groep naast de zeven dataverzamelaars met een een-op-eenpatroon. Een team kan deze samenhang in zijn eigen goedgekeurde inventaris onderzoeken zonder een van beide patronen als verplichte norm te zien.

Eén websitelink kan samengaan met veel Facebooklinks

Bij Lush is het beeld omgekeerd. De 408 gepaarde records bevatten 13 website-URL’s en 408 Facebook-URL’s. Elke website-URL wordt voor meerdere records gebruikt, terwijl elke Facebook-URL eenmaal voorkomt in de gepaarde set. De 13 websitegroepen tellen twee tot 192 records, met een andere Facebook-URL voor elk lid.

OZK laat dezelfde richting zien, maar met een andere verdeling. Van de 242 gepaarde records delen er 241 één website-URL en hebben ze elk een andere Facebook-URL. Het overige record heeft een eigen website- en Facebook-URL. Ook na goedkeuring van de gedeelde websitebestemming blijven er dus veel aangeleverde socialmediabestemmingen die aan de juiste records moeten worden gekoppeld.

Dit zijn verschillende vragen bij de overdracht. In de Staples-groep hoort één gedeelde socialmediabestemming bij veel websitekeuzes. In de Lush- en OZK-groepen met hergebruikte websitelinks bepaalt de websitebestemming niet één enkele socialmediakeuze. Een bruikbare briefing houdt beide richtingen zichtbaar en veronderstelt niet dat de groepering van het ene veld ook voor het andere werkt.

De volgende tabel vergelijkt de records zelf. Een link is “hergebruikt” als dezelfde vergelijkingswaarde op minstens twee records binnen de gepaarde set van die dataverzamelaar voorkomt. Een record kan beide links hergebruiken, alleen de websitelink, alleen de Facebooklink of geen van beide. Die vier categorieën hebben dezelfde noemer en tellen op tot het aantal gepaarde records. [3]

Hier komen drie categorieën voor: 1.436 records hergebruiken geen van beide links, 1.758 alleen Facebook en 649 alleen de website. Geen enkel record hergebruikt beide links binnen de URL-gepaarde sets. Alle 649 records met alleen een hergebruikte websitelink komen van Lush en OZK. Samen met Staples leveren die dataverzamelaars 2.454 van de 3.843 paren. Ook daarom blijven alle tien rijen zichtbaar.

De groepering bepaalt niet welke bestemming je moet gebruiken. Ze laat de beoordelaar zien waar na één goedgekeurde keuze nog een andere keuze nodig is. Het campagnedoel, de beoogde doelgroep en een actuele controle van de bestemming horen naast deze koppelingen in de briefing.

Drie patronen van linkhergebruik komen voor in de gepaarde records

Alle tien geselecteerde AllThePlaces-exports, verzameld van 10–13 oktober 2026. Een link is hergebruikt als zijn vergelijkingswaarde op minstens twee records voorkomt binnen de website/Facebook-gepaarde set van die dataverzamelaar.

Bekijk de figuurwaarden
Export van dataverzamelaarBeide links hergebruiktAlleen Facebooklink hergebruiktAlleen websitelink hergebruiktGeen van beide links hergebruikt
Arcaplanet000484
AutoZone000692
Bravo0007
J.Crew00069
Lush004080
Madewell00024
OZK002411
PetSuites00093
Staples01.758046
The Coffee Bean & Tea Leaf00020
De vier aantallen per rij tellen op tot het aantal gepaarde records in de vorige tabel. “Geen van beide hergebruikt” betekent dat beide links eenmaal voorkomen in deze afgebakende set. Een nul is een waargenomen nul; bij geen van de URL-paren worden beide links hergebruikt.

Houd onvolledige records in beeld

De 3.843 paren komen uit 15.797 eenduidig vastgestelde bronrecords. Een gepaarde vergelijking beantwoordt een vraag over records met beide velden; ze beschrijft niet alles wat de exports hebben aangeleverd. Over de tien bestanden hebben 9.174 records een website-URL zonder Facebook-URL, acht hebben Facebook zonder website en 2.772 hebben geen van beide. [4]

De dekking verschilt sterk. PetSuites levert beide URL’s voor 93 van de 94 records. AutoZone levert beide voor 692 van de 7.400, terwijl alle 7.400 een website-URL hebben. Staples levert beide voor 1.804 van de 5.425 records; bij 2.727 ontbreekt elk van deze twee velden. Door het brontotaal naast het gepaarde totaal te tonen, blijven deze verschillen zichtbaar.

Hieronder tellen we records waarin elk veld aanwezig is. De website- en Facebookkolommen overlappen dus. Het zijn geen aantallen verschillende bestemmingen en je moet ze niet optellen alsof het aparte groepen zijn. De eerdere koppelingstabel telt verschillende links alleen binnen de records met beide links.

Een ontbrekend veld in deze bron vraagt om opvolging; het bewijst niet dat een bedrijf geen website of socialmediaprofiel heeft. Het verzamelproces kan bepalen wat in een export overblijft. De huidige AutoZone-code verwijdert bepaalde socialmediawaarden en latere verrijking kan ontbrekende waarden toevoegen. Die code helpt begrijpen waarom bronhiaten voorzichtig moeten worden gelezen, maar we kunnen niet vaststellen welke coderevisie elk historisch veld heeft opgeleverd. [5]

Bewaar onvolledige records in een aparte controlelijst voor de campagne, met hun referenties intact. Noteer welk veld moet worden gecontroleerd en wie dat doet. Zo verdwijnt een onvolledig paar niet stilzwijgend bij het maken van de shortlist en wordt de uiteindelijke bestemming gekozen na een actuele beoordeling.

De gepaarde vergelijking omvat een deel van elke bronexport

Records in de tien geselecteerde AllThePlaces-exports, verzameld van 10–13 oktober 2026. Elk veldaantal gebruikt alle eenduidig vastgestelde referenties van die dataverzamelaar, ook records die niet in de gepaarde website/Facebook-vergelijking kunnen worden opgenomen.

Bekijk de figuurwaarden
Export van dataverzamelaarAlle eenduidig vastgestelde bronrecordsRecords met een website-URLRecords met een Facebook-URLRecords met beide URL’s
Arcaplanet626626484484
AutoZone7.4007.400692692
Bravo25024177
J.Crew6936587669
Lush678676408408
Madewell1621592524
OZK275274242242
PetSuites94949393
Staples5.4252.6981.8041.804
The Coffee Bean & Tea Leaf1941912020
Website- en Facebookaantallen overlappen; tel ze niet op. Ze tellen records met een URL, geen verschillende URL’s. Ontbrekende aangeleverde velden bewijzen geen afwezigheid in de werkelijkheid. Alle bestemmingswaarden waren eenduidig ingedeeld of ontbraken volgens de vaste regels.

Houd een waarde die op een accountnaam lijkt apart van een URL

De Instagram- en Twittervelden vragen om een andere lezing. Hun bruikbare, niet-lege waarden zijn in deze tien exports letterlijke tekenreeksen, geen volledige URL’s. Sommige lijken op accountnamen, maar de analyse verifieert ze niet en maakt er geen links van. We bewaren de spelling, hoofdletters en eventuele @ aan het begin en vergelijken deze tokens afzonderlijk. [6]

Als er ook een website-URL aanwezig is, zijn er 3.711 records met een Instagram-token en 3.501 met een Twitter-token. Deze sets kunnen dezelfde bronreferenties bevatten; optellen levert dus geen aantal afzonderlijke locaties op. De tabel behoudt elke combinatie van dataverzamelaar en platform, ook als er nul gepaarde records zijn.

De tokenresultaten laten ook zien waarom je het formaat vóór de overdracht moet controleren. Staples heeft 2.697 Instagram-tokenparen met 2.697 website-URL’s en twee verschillende letterlijke tokens. J.Crew heeft 658 Instagram-tokenparen, 655 website-URL’s en drie tokens. PetSuites heeft 86 paren met 86 website-URL’s en 86 tokens. De aangeleverde koppelingen verschillen al voordat iemand controleert waar die waarden naartoe leiden.

Een token kan bruikbaar bronmateriaal zijn zonder dat je het meteen in een bestemmingsveld voor een campagne kunt plakken. Bewaar de oorspronkelijke waarde, geef het platform aan en zet een later geverifieerde URL in een apart veld. Noteer wie die heeft gecontroleerd en wanneer. Zo blijft zichtbaar wat de export vermeldde en wat het campagneteam heeft goedgekeurd.

Deze tabel controleert de vorm van de aangeleverde waarden; ze rangschikt geen platforms en telt geen geverifieerde accounts. Houd URL- en tokenresultaten apart in een rapport, zoals beide vormen ook herkenbaar moeten blijven in de werkbriefing.

Letterlijke socialmediawaarden blijven een apart deel van de inventaris

Alle tien geselecteerde AllThePlaces-exports, verzameld van 10–13 oktober 2026. Elke rij koppelt een website-URL aan een letterlijk token in het genoemde socialmediaveld. In deze bestanden kwamen geen Instagram- of Twitter-URL-paren voor.

Bekijk alle 20 rijen met dataverzamelaars en platforms
Bekijk de figuurwaarden
Export en socialmediaveldRecords met website-URL en tokenVerschillende website-URL’sVerschillende letterlijke tokens
Arcaplanet · Twitterveld000
Arcaplanet · Instagramveld000
AutoZone · Twitterveld000
AutoZone · Instagramveld000
Bravo · Twitterveld111
Bravo · Instagramveld777
J.Crew · Twitterveld6476442
J.Crew · Instagramveld6586553
Lush · Twitterveld000
Lush · Instagramveld211
Madewell · Twitterveld1531531
Madewell · Instagramveld1591591
OZK · Twitterveld211
OZK · Instagramveld000
PetSuites · Twitterveld000
PetSuites · Instagramveld868686
Staples · Twitterveld2.6982.6983
Staples · Instagramveld2.6972.6972
The Coffee Bean & Tea Leaf · Twitterveld000
The Coffee Bean & Tea Leaf · Instagramveld1021021
Tokens behouden de aangeleverde spelling, hoofdletters en eventuele @. Het zijn ongeverifieerde tekenreeksen, geen geverifieerde accounts of geconstrueerde URL’s. Aantallen gelden binnen de gepaarde records van de rij; tel platformtotalen niet op als afzonderlijke locaties. Nulrijen blijven zichtbaar.

Stel de goedkeuringsbriefing op rond de beoogde doelgroep

Stel je een creator voor die een weekendactie voorbereidt voor drie vestigingen van een cafégroep. De campagne richt zich op klanten rond Riverside en Station; Hill valt buiten de briefing. De inventaris van de coördinator bevat voor elke vestiging een andere websitelink en op alle drie de rijen dezelfde socialmedialink. Dit is een bedacht voorbeeld, geen campagne die in de dataset is waargenomen.

Een plat bestand met de drie websitelinks en één socialmedialink laat de creator uitzoeken welke website bij welke vestiging hoort en welke vestigingen onder de actie vallen. Een briefing die de referenties bewaart, kan de socialmediabestemming één keer opnemen, de drie bijbehorende records eraan koppelen en Riverside en Station als beoogde campagneafbakening markeren.

De coördinator kan vervolgens voor elke goedgekeurde post de websitebestemming kiezen of om aparte lokale versies vragen. Hergebruik van een socialmedialink beslist die keuze niet. Het zegt ook niet of de campagne uitsluitend de beoogde doelgroep kan bereiken; distributie-instellingen en het daadwerkelijke publicatieplan vragen om een eigen goedkeuring.

Stel je nu de omgekeerde inventaris voor: alle drie de vestigingsreferenties hebben één gemeenschappelijke websitelink, terwijl hun socialmedialinks verschillen. Goedkeuring van de website laat de creator nog steeds met meerdere socialmediabestemmingen zitten. De briefing moet aangeven welke referentie en socialmediabestemming bij elke geplande post horen, in plaats van dat antwoord uit de websitegroepering af te leiden.

Vul deze velden in met gegevens uit de eigen inventaris van je team:

Campagne en beoogde afbakening: [campagne; opgenomen locaties of doelgroepen].

Bron en opgenomen referenties: [systeem; exportdatum; dataverzamelaar; recordidentificaties].

Links per referentie: [volledige website-URL; socialmediaplatform; volledige socialmedia-URL of ongeverifieerd token].

Voorgestelde koppeling en leden: [welke referenties elke website/socialmediacombinatie gebruiken].

Goedgekeurde keuze: [gekozen bestemming en reden; beoordelaar; controledatum].

Open punten: [ontbrekende of onzekere waarde; verantwoordelijke; volgende actie].

De referentielijst maakt de afbakening controleerbaar; de goedkeuring legt het besluit vast. Als een bestemming verandert, kan het team zien welke referenties eraan gekoppeld waren en die vermeldingen opnieuw bekijken. Een bewust hergebruikte link kan gegroepeerd blijven zonder zijn leden kwijt te raken. Zo bewaart een korte briefing de koppelingen zonder de hele bronexport te dupliceren.

Bewaar elke koppeling op het campagneblad

Een papieren campagneblad heeft drie rijen, elk met een winkelillustratie die is verbonden met een websitekaart en een socialmediakaart. Naast het blad liggen een potlood en een vergrootglas.
  1. Bewaar de referentie

    Houd de bronidentificatie en beoogde campagneafbakening bij de vermelding.

  2. Koppel beide bestemmingen

    Laat zien welke website- en socialmediawaarde bij elke referentie horen, ook bij gedeelde waarden.

  3. Leg de goedgekeurde keuze vast

    Bewaar de actuele verificatie, gekozen bestemming en open punten bij de briefing.

Conceptuele illustratie van het samen beoordelen van elke locatiereferentie, website en socialmediabestemming.

Hoe de aangeleverde links zijn vergeleken

We selecteerden tien exports uit de AllThePlaces-run met het label 10 oktober 2026; de verzameltijdstippen in de bestanden lopen van 10–13 oktober. De selectie gebruikte een vaste familie van Yext-dataverzamelaars en broncoderegels, voordat de uitkomsten voor bestemmingen werden bekeken. Dit is een afgebakende vergelijking van die exports, geen representatieve steekproef van bedrijven. [1]

Een record wordt geïdentificeerd door zijn dataverzamelaar en bronreferentie. Voor de analyse legden we vast hoe ontbrekende identificaties, herhaalde referenties en tegenstrijdige bestemmingswaarden werden behandeld. In de daadwerkelijke bestanden konden alle 15.797 dataobjecten worden herleid tot 15.797 referenties, zonder ontbrekende of ongeldige identificaties, conflicterende referentiegroepen of extra duplicaatrecords. Daarna werd de kwaliteit van website- en socialmediavelden afzonderlijk beoordeeld.

Voor URL’s vereisen we bruikbare HTTP- of HTTPS-syntaxis en, bij socialmediavelden, de bijbehorende platformhost. We zetten schema en host om naar kleine letters, terwijl paden, querystrings, fragmenten en andere verschillen behouden blijven. We volgen geen redirects en nemen niet aan dat verschillende schrijfwijzen verschillende echte accounts aanduiden. Alle waargenomen bestemmingswaarden zijn volgens de vaste regels ingedeeld als URL, letterlijk token of ontbrekend; geen waarde bleef onopgelost. [2]

Elke dataverzamelaar en elk platform blijft in de volledige resultaten staan, ook bij nul paren. Groeperen gebeurt altijd binnen één dataverzamelaar en hergebruik wordt beoordeeld binnen dezelfde set gepaarde records. De zeven geaggregeerde tabellen bewaren de volledige verdelingen van groepsgroottes in beide richtingen en de gezamenlijke registratie van ontbrekende velden. Een onafhankelijke reproductie vanuit de bron kwam overeen met alle zeven tabellen. De download bevat de methode en overdraagbare analysecode; de oorspronkelijke bronbestanden worden apart gedownload. [7]

De figuur-CSV bevat 170 telwaarden, één per gegevensrij, uit 50 rijen verdeeld over vier figuren. De ZIP bewaart alle zeven geaggregeerde tabellen, inclusief volledige gepaarde dekking en verdelingen van groepsgroottes. De bundel bevat geen bronreferenties of bestemmingsteksten op recordniveau. De instructies zijn in het Engels; voor reproductie moet je de oorspronkelijke openbare bronbestanden apart downloaden.

Bronnen en noten

  1. Bron: AllThePlaces-bijdragers. De vaste run draagt het label 2026-10-10-13-32-41; de tien geselecteerde bestanden melden verzameltijdstippen van 10–13 oktober 2026. De selectie gebruikte vastgelegde actuele Yext-broncode op revisie e4264a6b9586fccd8815fe1796981e0ffce51e5f en de gedateerde inventaris van dataverzamelaars. Daarmee is de historische coderevisie van elk bestand niet vastgesteld. Namen van dataverzamelaars identificeren exports; Bravo kan meerdere merken bevatten en OZK bevat bank- en geldautomaatrecords.
  2. De vergelijking zet alleen schema en host van een URL om naar kleine letters, nadat toegestane witruimte aan de uiteinden is verwijderd. Verschillen tussen HTTP en HTTPS, de schrijfwijze van poorten, paden, querystrings, fragmenten en lege query-/fragmentmarkeringen blijven behouden. Socialmedia-URL’s moeten een voor het veld vastgelegde host gebruiken. Redirects, pagina-inhoud en accountidentiteit zijn niet onderzocht. Verschillende aangeleverde tekenreeksen kunnen toch naar dezelfde echte bestemming verwijzen.
  3. Er zijn 3.843 Facebook-URL-paren. De vier vaste hergebruikscategorieën bevatten 0 records met beide links hergebruikt, 1.758 met alleen Facebook hergebruikt, 649 met alleen de website hergebruikt en 1.436 zonder hergebruik. Hergebruik is bepaald binnen de gepaarde set van elke dataverzamelaar. Alle 1.758 records met alleen Facebookhergebruik zijn van Staples; de 649 met alleen websitehergebruik zijn van Lush 408 en OZK 241. De volledige verdelingen van groepsgroottes staan in de onderzoeksbundel.
  4. Voor de 15.797 eenduidig vastgestelde bronreferenties is de Facebookdekking: 3.843 met zowel website- als Facebook-URL; 9.174 met alleen een website; 8 met alleen Facebook; en 2.772 met geen van beide. De acht records met alleen Facebook zijn J.Crew 7 en Madewell 1. Deze vier dekkingscellen verdelen de bronreferenties in afzonderlijke groepen; de aparte kolommen voor aanwezigheid van website en Facebook overlappen.
  5. De huidige broncode bevat stappen die velden verwijderen en verrijken. AutoZone verwijdert Twitter via een gedeelde verwerkingsstap en verwijdert Instagram plus twee exacte Facebookwaarden in de eigen verzamelcode; Coffee Bean verwijdert ook Twitter. Een latere verrijkingsstap met Name Suggestion Index kan ontbrekende velden aanvullen. Deze huidige mechanismen bewijzen niet de herkomst van een bepaalde historische exportwaarde of ontbrekend veld.
  6. Een token in een socialmediaveld is een tekenreeks zonder URL die voldoet aan de vaste, behoudende tekenregel. Spelling, hoofdletters en een eventuele @ aan het begin blijven behouden; geen token wordt gelijkgesteld aan een URL of geverifieerd als account. De sets met website/token-paren bevatten 3.711 Instagramrecords en 3.501 Twitterrecords. Dezelfde referenties kunnen in beide sets voorkomen. Rijen met nul paren blijven zichtbaar.
  7. AllThePlaces stelt zijn gegenereerde gegevens beschikbaar onder CC0. Influence IQ maakt daarvan geaggregeerde vergelijkingen en analysecode; de resultaten impliceren geen onderschrijving door het bronproject of de genoemde dataverzamelaars. De onderzoeksbundel bevat alle zeven geaggregeerde tabellen en reproductie-instructies in het Engels. Er staan geen referenties of bestemmingsteksten op recordniveau in; voor reproductie zijn de apart gedownloade openbare bronbestanden nodig.

Dit artikel is vertaald uit de Engelse broneditie. Alle taalversies beschrijven dezelfde tien geselecteerde AllThePlaces-exports, verzameld van 10–13 oktober 2026. Vertaling maakt de bevindingen niet tot een lokale of actuele bedrijfsbenchmark.

Verbind de inventaris met het campagneplan