AI in marketing per land en bedrijfsgrootte: een overzicht van 27 landen

Een bureau dat een voorstel maakt voor een bedrijf dat al AI gebruikt, heeft een ander referentiepunt nodig dan bij de vraag hoe gangbaar marketinggebruik in de hele markt is. Ons complete EU-overzicht laat beide zien voor kleine en grote bedrijven in 2025.

Analyse van Eurostats bedrijvenenquête uit 2025 voor 27 EU-landen. We vergelijken bedrijven waar 10–49 mensen werken met bedrijven met minstens 250 werkenden. Werknemers en zelfstandigen tellen mee. Het doel in de bron omvat marketing of verkoop. Gegevens opgehaald op 24 oktober 2026.

Samenvatting

Hoe gebruikelijk is AI voor marketing of verkoop bij kleine en grote bedrijven in een land? Het antwoord verandert als je alleen kijkt naar bedrijven die al AI gebruiken. We verzamelden de gepubliceerde schattingen over 2025 voor alle 27 EU-landen met beide definities. Oostenrijk laat het verschil zien: onder alle bedrijven binnen de afbakening gebruikte 11,63 % van de kleine en 25,31 % van de grote bedrijven AI voor marketing of verkoop; onder AI-gebruikers waren de overeenkomstige waarden 44,41 % en 37,08 %.[1]

Het complete overzicht bevat 108 waarden naar land, grootte en maatstaf, alfabetisch op de Engelse landnamen. Een apart voorbeeld van Oostenrijk en België voegt gebruik van enige vorm van AI toe. Het gebruikt de eerste 2 landen in die volgorde, zonder een extreem resultaat te kiezen. Dit zijn beschrijvende enquêteschattingen voor bedrijven binnen de afgebakende niet-financiële sectoren, geen bewijs over ieder bedrijf of een afzonderlijke prospect. De praktische bijdrage is een herbruikbare manier om land, grootte, jaar en vergelijkingsgroep in een klantbriefing vast te leggen.

Een maker of bureau bereidt 2 klantvoorstellen voor. Het ene bedrijf gebruikt nog geen AI. Het andere zet AI al elders in en wil over marketing praten. In beide concepten staat een landelijke AI-statistiek, maar die kan een andere vraag beantwoorden dan de vraag van elke klant.

We maakten een compleet overzicht om die keuze zichtbaar te maken. Het vergelijkt kleine en grote bedrijven in elk EU-land, eerst onder alle bedrijven binnen de afbakening en daarna onder AI-gebruikers. Beide weergaven op één rij helpen je een passend referentiepunt te vinden, zonder een breed landelijk percentage als beschrijving van een bekende klant te behandelen.

Het detail per land doet ertoe. In de gepubliceerde Oostenrijkse schattingen verschilt het patroon naar grootte tussen beide weergaven; België laat een andere combinatie zien. Deze voorbeelden leggen de tabel uit. Het resultaat is het volledige overzicht van 27 landen: geen land verdwijnt omdat de cijfers een minder opvallend verhaal vertellen.

Eén groep bedrijven, 2 weergaven

Een denkbeeldig veld met blauwe bedrijfsgebouwen leidt naar een groot marineblauw rechthoekig kader en een kleiner blauw kader met minder gebouwen. Stippellijnen verbinden de kaders; er staan geen waarden of landnamen.
Conceptuele illustratie van een brede bedrijfspopulatie en een kleinere groep daarbinnen. De gebouwen en verhoudingen van de kaders zijn denkbeeldig; ze tonen geen landgeografie, enquêtepercentages of exacte verhouding. De tabellen bevatten de werkelijke schattingen.

Zoek het land en kies daarna de vergelijkingsgroep

De eerste 2 kolommen laten zien hoe verbreid AI voor marketing of verkoop was onder alle bedrijven binnen de afbakening in elke grootteklasse. Ook bedrijven die helemaal geen AI gebruikten, tellen mee. De volgende 2 tonen hoe gebruikelijk dit doel was onder bedrijven die al AI gebruikten. Ze beschrijven een kleinere groep binnen hetzelfde land en dezelfde grootteklasse.

Begin bij de landenrij, houd de grootteklasse erbij en lees de kolomkop voordat je een percentage in een voorstel zet. “Onder AI-gebruikers” hoort bij het resultaat. Zonder die woorden wordt een uitspraak over een deelgroep een uitspraak over de hele afgebakende markt.

Alle 27 landen blijven alfabetisch geordend op hun Engelse naam. Elk land heeft 4 gepubliceerde schattingen, samen 108 waarden. De tabel toont de gepubliceerde waarden met 2 decimalen; de download bevat ook de bronvlaggen. Het aantal getoonde decimalen is een presentatiekeuze, geen uitspraak over de nauwkeurigheid van de enquête.

Het overzicht is bedoeld voor een concrete overdracht: een collega moet kunnen zien welk land, welke bedrijfsgrootte en welke groep een uitspraak beschrijft. Het rangschikt geen markten en voegt landenrijen niet samen tot een EU-gemiddelde. Een landelijk referentiepunt kan een vraag inkaderen; de situatie van de klant blijft nodig voor het antwoord.[1]

AI voor marketing of verkoop in alle 27 EU-landen

Gepubliceerde schattingen over 2025, in procenten. Klein: 10–49 mensen die in het bedrijf werken; groot: minstens 250. Werknemers en zelfstandigen tellen mee. Elke grootteklasse heeft een maat voor alle bedrijven binnen de afbakening en een aparte maat onder AI-gebruikers.

Alle 27 EU-landen: AI voor marketing of verkoop bij kleine en grote bedrijven binnen de afbakening, met beide vergelijkingsgroepen
EU-landAlle kleine bedrijven binnen de afbakening (%)Alle grote bedrijven binnen de afbakening (%)Onder kleine AI-gebruikers (%)Onder grote AI-gebruikers (%)
Oostenrijk11,63%25,31%44,41%37,08%
België7,35%29,68%25,52%38,84%
Bulgarije2,91%8,08%40,61%30,86%
Kroatië4,37%11,59%34,24%29,29%
Cyprus3,57%20,17%46,18%57,52%
Tsjechië8,86%21,17%66,19%39,14%
Denemarken10,14%22,27%27,07%29,88%
Estland10,05%20,00%48,48%37,80%
Finland14,10%35,76%42,09%45,04%
Frankrijk3,59%23,13%23,87%39,88%
Duitsland7,65%21,81%33,18%38,28%
Griekenland2,02%11,73%27,52%31,22%
Hongarije3,30%9,17%37,97%22,94%
Ierland4,37%20,66%26,12%36,08%
Italië4,80%17,65%33,74%33,24%
Letland5,91%21,08%60,47%44,76%
Litouwen6,70%20,61%37,12%39,83%
Luxemburg5,09%12,26%16,71%21,15%
Malta7,05%22,03%39,06%42,57%
Nederland [b]10,71%28,03%37,25%41,44%
Polen3,76%20,97%65,00%45,78%
Portugal3,47%17,50%36,76%35,60%
Roemenië1,37%6,06%33,08%29,21%
Slowakije4,28%8,73%27,42%19,96%
Slovenië5,69%25,88%31,14%36,07%
Spanje4,58%22,59%26,65%39,31%
Zweden13,43%26,10%43,69%36,32%
Bron: Eurostat isoc_eb_ai, 2025, bewerkt door Influence IQ.[1] Alfabetisch op Engelse landnamen, geen ranglijst. Alle 108 waarden zijn aanwezig. Tabellen tonen 2 decimalen; complete data bewaren de gepubliceerde waarden. [b] Kleine Nederlandse bedrijven hebben in beide maten een tijdreeksbreukvlag; er wordt geen trend afgeleid.

Klein en groot hebben hier een vaste betekenis

Kleine bedrijven hebben in deze studie 10–49 mensen die er werken, inclusief werknemers en zelfstandigen. Grote bedrijven hebben er minstens 250. We kozen deze 2 gepubliceerde klassen voor een consistente vergelijking; bedrijven met 50–249 mensen staan niet in deze tabel.[2]

Ook de activiteiten zijn afgebakend. Eurostats bedrijvenenquête omvat een specifieke groep niet-financiële sectoren. Een landenrij combineert die activiteiten, in plaats van marketingbureaus, winkels of fabrikanten apart te beschrijven. Een bedrijf kan het landelijke referentiepunt gebruiken en erbij vermelden dat het breder is dan de eigen sector.

De tabel gaat niet over bedrijven met minder dan 10 mensen, zelfstandig werkende makers, consumenten of individuele werkenden. Makers die zakelijke klanten benaderen kunnen de vergelijking nuttig vinden, maar hun eigen AI-gewoonten zijn hier niet gemeten. Een kleine studio moet niet aannemen dat de kolom voor kleine bedrijven studio’s van dezelfde omvang beschrijft.

De bron voegt marketing of verkoop samen als één doel. Gemeld gebruik kan dus op een van beide activiteiten slaan. Een contentvoorstel moet aangeven welke taak het betreft. Deze cijfers isoleren geen socialmediacontent, generatieve AI of een specifieke tool. Door de gecombineerde definitie zichtbaar te houden, wordt een brede gebruikscategorie geen uitspraak over een precieze werkwijze.[1][5]

Oostenrijk en België laten zien waarom beide weergaven nodig zijn

Oostenrijk en België zijn de eerste 2 landen in de tabel op basis van hun Engelse naam. We gebruiken ze om de maatstaven uit te leggen, niet vanwege een positie in een ranglijst. Het voorbeeld bewaart gebruik van enige vorm van AI naast de 2 maten voor marketing of verkoop, met dezelfde definities voor elke grootteklasse.

In Oostenrijk gebruikte 26,18 % van de kleine en 68,26 % van de grote bedrijven enige vorm van AI. Onder alle bedrijven binnen de afbakening was AI-gebruik voor marketing of verkoop respectievelijk 11,63 % en 25,31 %. Onder AI-gebruikers waren de gepubliceerde schattingen 44,41 % voor kleine en 37,08 % voor grote bedrijven. De vergelijking van de afgebakende markt en die van bestaande AI-gebruikers geven verschillende context.

België biedt een tweede voorbeeld. Gebruik van enige vorm van AI was 28,82 % bij kleine en 76,41 % bij grote bedrijven. Marketing of verkoop was 7,35 % en 29,68 % onder alle bedrijven binnen de afbakening; onder AI-gebruikers was dat 25,52 % en 38,84 %. De voorwaardelijke percentages moeten gekoppeld blijven aan de groep die ze beschrijven, in plaats van de percentages voor de hele groep te vervangen.

Dit zijn gepubliceerde schattingen. Het Oostenrijkse voorbeeld bewijst niet dat een verschil in de werkelijke populatie zeker is, dat bedrijfsgrootte de keuze voor een AI-doel veroorzaakt of dat kleine bedrijven marketing-AI intensiever gebruiken. De enquêtewaarden beschrijven of het doel is gemeld. Ze meten geen bestede tijd, campagnekwaliteit, budget of rendement.

Eurostat publiceert al analyses van AI-doelen naar bedrijfsgrootte op EU-niveau en resultaten per land. Onze bijdrage is het volledige overzicht per land en grootte met beide noemers voor marketing naast elkaar. Je kunt de combinatie voor je eigen land bekijken in plaats van het EU-brede patroon over te nemen.[3]

Oostenrijk en België: houd de 3 bronmaten uit elkaar

Gepubliceerde percentages over 2025 voor de eerste 2 landen op Engelse naam. Het gebruik van enige vorm van AI en AI voor marketing of verkoop binnen de hele afbakening betreffen alle bedrijven in dat kader. De derde maat gaat alleen over AI-gebruikende bedrijven in hetzelfde land en dezelfde grootteklasse.

Oostenrijk en België: gebruik van enige vorm van AI en van AI voor marketing of verkoop, met beide noemers voor 2 grootteklassen
Land en bedrijfsgrootteEen vorm van AI, alle bedrijven binnen de afbakening (%)AI voor marketing of verkoop, alle bedrijven binnen de afbakening (%)AI voor marketing of verkoop, onder AI-gebruikers (%)
Oostenrijk, klein (10–49)26,18%11,63%44,41%
Oostenrijk, groot (250+)68,26%25,31%37,08%
België, klein (10–49)28,82%7,35%25,52%
België, groot (250+)76,41%29,68%38,84%
Bron: Eurostat isoc_eb_ai, 2025.[1] De 12 cellen bewaren 3 apart gepubliceerde maten. De tekst noemt de oorspronkelijke schattingen; de tabel toont 2 decimalen. Deze voorbeelden zijn geen marktranglijst, causale groottevergelijking of toets van populatieverschillen.

Stel aan beide kanten van een vergelijking dezelfde vraag

Vergelijk de 2 kolommen voor alle bedrijven als je wilt weten hoe verbreid gemeld AI-gebruik voor marketing of verkoop was in de afgebakende markt. Vergelijk de 2 kolommen voor AI-gebruikers als je wilt weten welke plaats dat doel heeft onder bedrijven die al AI gebruiken. Tegelijk van grootte en vergelijkingsgroep wisselen maakt de uitleg lastiger.

Hoe vaak bedrijven enige vorm van AI gebruiken, verklaart waarom beide weergaven nuttig zijn, maar is geen prestatiescore. Een bedrijf kan AI buiten marketing of verkoop inzetten. De voorwaardelijke maat vraagt naar marketing of verkoop binnen de groep AI-gebruikers. Ze vertelt niet of de technologie is gekocht, intern is ontwikkeld of door een bureau is geleverd.

We gebruiken de voorwaardelijke percentages die Eurostat rechtstreeks publiceert. Elk blijft een schatting uit de bron, geen verhouding die is teruggerekend uit de getoonde marketingpercentages en percentages voor enige AI. Apart gepubliceerde waarden kunnen hun eigen afrondings- en schattingseigenschappen hebben. De 3 maten samen lezen vereist niet dat de opgemaakte waarden bij vermenigvuldigen of delen precies op elkaar uitkomen.

Bewaar in een briefing voor meerdere landen de afzonderlijke landenrijen, in plaats van ze te middelen. Steekproeven, activiteitenmix en bedrijfspopulaties verschillen. Elk land hetzelfde gewicht geven zou een nieuwe maat opleveren, niet het aandeel bedrijven in de EU. Deze studie geeft dat totaal niet en biedt geen causale verklaring voor verschillen tussen landen.[4]

Twee fictieve klanten vragen om andere vervolgvragen

Neem een verzonnen Oostenrijkse groothandel waar 28 mensen werken. De eigenaar bevestigt dat het bedrijf momenteel geen AI gebruikt. Een zelfstandige maker bespreekt een terugkerende opdracht voor productcontent. Het bedrijf, de bevestiging en de opdracht zijn fictief; de Oostenrijkse enquêtewaarden blijven de werkelijke schattingen hierboven.

De contextnotitie kan luiden: “In 2025 meldde 11,63 % van de kleine bedrijven binnen de Oostenrijkse afbakening AI voor marketing of verkoop te gebruiken.” De maker moet de 44,41 % onder AI-gebruikers niet presenteren als het aandeel van alle vergelijkbare kleine bedrijven. Bovendien stelt de bevestiging van de eigenaar de huidige situatie van deze klant al vast. Het landelijke cijfer vervangt die niet.

Het volgende gesprek kan daarom over de opdracht gaan: wat de klant wil laten maken, welke materialen gebruikt mogen worden en wie het werk controleert. Dit zijn voorgestelde briefingvragen, geen in de studie gemeten oorzaken van niet-gebruik. De data zeggen niet of dit verzonnen bedrijf kennis mist, bezwaar heeft tegen AI of voor een nieuwe dienst zou betalen.

De overdracht van de maker kan luiden: “Maak maandelijks een briefing voor productcontent met materiaal van de eigenaar. Spreek af welke onderdelen eventueel AI mogen gebruiken; benoem wie de juistheid controleert vóór publicatie. Landcontext: Oostenrijk, kleine bedrijven binnen de afbakening, 2025; AI voor marketing of verkoop onder alle bedrijven binnen die afbakening, 11,63 %.” Dit is een verzonnen opdracht, geen in de enquête geteste dienst. Hier maakt het de statistische context en de voorgestelde verantwoordelijkheid apart leesbaar.

Neem vervolgens een verzonnen Belgische groothandel waar 320 mensen werken. De marketingverantwoordelijke bevestigt dat het bedrijf AI gebruikt voor voorraadplanning, maar nog niet voor marketing of verkoop. Het bureau legt die bevestiging los van het referentiepunt vast. Onder grote Belgische AI-gebruikers was het gepubliceerde marketing- of verkooppercentage 38,84 %; onder alle grote bedrijven binnen de afbakening 29,68 %.

Deze tweede briefing kan vragen wat een extra marketingtoepassing zou vereisen binnen een bedrijf dat al AI gebruikt. Ze kan de voorgestelde output, de goedkeurder en de vraag van de klant benoemen. De landelijke statistiek bewijst niet dat voorraadtools bruikbaar zijn voor marketing, dat de klant klaar is voor uitbreiding of dat het voorstel van een bureau slaagt.

Het bureau kan de overdracht net zo concreet maken: “Beschrijf de bestaande voorraadplanning en de voorgestelde marketingtaak apart. Vraag welke informatie voor marketing gebruikt mag worden, wie de output verantwoordt en wat de klant wil leren. Referentie: België, grote AI-gebruikende bedrijven, 2025; 38,84 % meldde marketing of verkoop als doel.” Door de bevestiging is die referentie relevant, maar ze onthult de eisen van de klant niet en geeft geen toestemming voor een bepaald gebruik van zijn informatie.

Geen van de fictieve klanten is een identificeerbare waarneming uit de enquête. De voorbeelden laten zien hoe bekende klantinformatie het gesprek verandert. Een maker of bureau moet daar rechtstreeks naar vragen en de tabel daarna als gedateerde context gebruiken. Een landelijk referentiepunt helpt als het een voorstel duidelijker maakt, niet als het vervangt dat je leert wat de klant werkelijk doet.

Bewaar een korte bronnotitie bij het voorgestelde werk

Een herbruikbare notitie kan beginnen met: “Land van de klant: __. Bedrijfsgrootte: __ mensen, inclusief werknemers en zelfstandigen. Bekend AI-gebruik: __, bevestigd door __ op __. Voorgestelde marketingtaak: __.” De bevestiging komt uit het klantgesprek. De enquête vult deze lege plekken niet in voor een afzonderlijk bedrijf.

Voeg op de volgende regel de statistische context toe: “Eurostat, 2025; bedrijven binnen de afgebakende niet-financiële sectoren; land __; grootteklasse __; AI voor marketing of verkoop __ %; vergelijkingsgroep: alle bedrijven binnen de afbakening / AI-gebruikende bedrijven.” Kies expliciet één groep. Als beide percentages belangrijk zijn, geef elk een eigen label in plaats van 2 onverklaarde getallen.

Noteer daarna welke beslissing nog informatie nodig heeft: “Wat we moeten leren voordat we het werk voorstellen: __. Wie de output controleert: __. Wat voor deze klant een bruikbaar resultaat zou zijn: __.” Dit zijn praktische suggesties voor een briefing. De studie test dit sjabloon niet en toont niet aan dat het campagnes verbetert.

Houd de bronperiode zichtbaar als de notitie van onderzoeker naar accountverantwoordelijke en maker gaat. Een voorstel uit 2026 kan gegevens uit 2025 correct aanhalen. De datum van het voorstel veranderen actualiseert de enquête niet. Dat onderscheid bewaart de referentie zonder de indruk te geven dat de tabel het gebruik op het moment van de pitch meet.

Een collega kan vóór hergebruik controleren of de notitie past. Een andere bedrijfsgrootte vraagt om de bijbehorende bronklasse. Een onbekende AI-status vraagt om een vraag aan de klant, niet om een aanname op basis van het landelijke percentage. Blijkt het bedrijf buiten de afbakening te vallen, laat dat verschil dan zichtbaar en zoek gegevens die bij de werkelijke situatie passen.

Neem 4 contextgegevens mee in de klantbriefing

Een gevouwen denkbeeldige kaart met een blauwe pin verbindt kleine en hoge bedrijfsgebouwen met 2 ronde kijkkaders en een gevouwen briefing met een potlood. Gebogen pijlen verbinden de 4 stappen.
  1. Bewaar de plaats

    Noteer het land van de klant en de bronperiode 2025.

  2. Koppel de bedrijfsgrootte

    Gebruik de passende klasse van mensen die in het bedrijf werken en bewaar de definitie.

  3. Benoem de getelde groep

    Geef aan of het percentage alle bedrijven binnen de afbakening of AI-gebruikers betreft.

  4. Schrijf de klantbriefing

    Voeg bevestigd AI-gebruik, voorgestelde output, beoordelaars en open vragen toe.

Een voorgestelde werkwijze van plaats en bedrijfsgrootte naar de vergelijkingsgroep en een klantbriefing. De kaart, gebouwen en documenten zijn conceptueel. De studie testte deze werkwijze niet en mat geen effect op voorstellen of campagnes.

Lees de bronnotitie voordat je een verandering in de tijd beschrijft

Het vastgelegde bronextract bevat voor elke geselecteerde combinatie van land, grootte en maat een waarde: 162 gepubliceerde schattingen over de 3 reeksen. Geen geselecteerde waarde ontbrak. De waarnemingen voor kleine Nederlandse bedrijven dragen in alle 3 Eurostat-reeksen de vlag “b”, een breuk in de tijdreeks. We bewaren die bij de rij en in de downloads.[6]

Dit artikel vergelijkt de dwarsdoorsnede van 2025. Het beweert geen verandering van adoptie tussen perioden, ook niet voor de gemarkeerde Nederlandse waarden. Een beschikbaar getal is geen reden om een bronvoorbehoud te negeren. Wil een collega later een trend onderzoeken, dan moeten de betreffende landnotities en historische reeksen apart worden bekeken.

De schattingen stellen evenmin vast hoeveel mogelijke klanten een land biedt, hoeveel vraag naar een bureau bestaat of hoe waarschijnlijk een toolaankoop is. Een landelijke bedrijfspopulatie omvat verschillende activiteiten en situaties. Gebruik de tabel om de referentie in een briefing preciezer te maken en laat het klantgesprek de commerciële aannames onderbouwen.

Hoe we het complete landenoverzicht samenstelden

We legden de 27 EU-lidstaten en de 2 grootteklassen vast voordat we de tabel afleidden. Uit Eurostats dataset isoc_eb_ai kozen we 2025, de verzameling afgebakende niet-financiële activiteiten C10-S951_X_K en de indicator voor marketing of verkoop E_AI_PMS. We haalden de eenheid voor alle bedrijven PC_ENT en die voor AI-gebruikers PC_ENT_AI_TANY rechtstreeks op. De context voor enige AI gebruikt E_AI_TANY met PC_ENT.[1]

De gegevens zijn opgehaald op 24 oktober 2026; de 3 antwoorden meldden dezelfde datasetupdate van 15 juni 2026. We bewaarden de 162 oorspronkelijke waarden en vlaggen, met landen alfabetisch op hun Engelse naam. De hoofdtabel toont de 108 marketingwaarden. Het voorbeeld toont alle 3 maten voor Oostenrijk en België, samen 12 cellen.

De complete data bewaren ook 54 beschrijvende verschillen: de gepubliceerde schatting voor grote bedrijven min die voor kleine, afzonderlijk voor elke marketingnoemer. Dit zijn letterlijke rekenkundige vergelijkingen van gepubliceerde schattingen. We maken van hun tekens geen landencategorieën, tellingen, ranglijsten of uitspraken over zekere populatieverschillen.[7]

De bronbeoordeling stelde geen vaste afrondingsregel voor de gepubliceerde schattingen vast en we berekenden geen onzekerheidsintervallen voor deze vergelijkingen. Het aantal cijfers levert die informatie op zichzelf niet. We beschrijven daarom gepubliceerde schattingen zonder statistisch zekere verschillen of een volgorde die bronafronding doorstaat te claimen. De oorspronkelijke waarden blijven naast de tabel met 2 decimalen beschikbaar.

Het pakket bewaart de vastgelegde selectie, bronantwoorden, vlaggen, waarden en rekenmethode. Het is een onafhankelijke bewerking van Eurostat-data, met presentatie en interpretatie door Influence IQ; Eurostat is niet verantwoordelijk voor die wijzigingen.[8] De beoogde overdracht is eenvoudig: een compleet referentiepunt per land naast een duidelijk beschreven klant, met de nog open zakelijke vragen zichtbaar.

Registreren is niet nodig. De complete data bewaren alle 27 landen, beide grootteklassen, alle 3 maten en oorspronkelijke bronvlaggen. De gedeelde ZIP bevat Engelstalige methodedocumentatie, bronantwoorden en reproductiecode. Een vertaling verandert de EU-populatie van 2025 niet en maakt geen gegevens over een ander land.

Onderzoeksnotities

  1. Eurostat, Kunstmatige intelligentie naar bedrijfsgrootte, isoc_eb_ai, 2025. Geselecteerde activiteitengroep C10-S951_X_K; groottes 10–49 en 250+; doel E_AI_PMS; eenheden PC_ENT en PC_ENT_AI_TANY. De context voor enige AI gebruikt E_AI_TANY met PC_ENT. Gegevens opgehaald op 24 oktober 2026; oorspronkelijke antwoorden bijgewerkt op 15 juni 2026. Landwaarden zijn gepubliceerde enquêteschattingen.
  2. Eurostat, referentiemetadata over ICT-gebruik bij bedrijven, onderdelen over statistische populatie en eenheid. De grootteklassen tellen werknemers en zelfstandigen; de gekozen niet-financiële activiteitengroep heeft een vaste afbakening. Onze vergelijking van 2 klassen sluit middelgrote bedrijven en bedrijven met minder dan 10 mensen uit.
  3. Eurostat, Het gebruik van technologieën voor kunstmatige intelligentie (AI) in de Europese Unie: belangrijkste resultaten, editie 2026. Figuur 8 vergelijkt doelen onder AI-gebruikende bedrijven al naar grootte op EU-niveau; tabel 5 toont landresultaten. Dit artikel voegt het complete overzicht per land en grootte met de 2 marketing- of verkoopnoemers toe, zonder te stellen dat het vergelijkingsprincipe nieuw is.
  4. Eurostats bedrijfs-ICT-metadata beschrijven nationale verzameling, weging en vergelijkbaarheid. We bewaren landspecifieke schattingen en berekenen geen gemiddelde met gelijk gewogen landen, gewogen EU-totaal of causaal effect van bedrijfsgrootte. De voorwaardelijke marketingpercentages komen rechtstreeks uit de bron en zijn niet uit getoonde waarden teruggerekend.
  5. Eurostats AI-rapport uit 2026 beschrijft technologieën en doelen van de bedrijvenenquête. De gekozen indicator omvat marketing of verkoop. Hij isoleert geen generatieve tools, socialmediacontent, intensiteit, uitgaven of rendement; een gemeld doel geldt in dit artikel niet als bewijs voor die uitkomsten.
  6. Vlaggen in de oorspronkelijke Eurostat-antwoorden isoc_eb_ai: de Nederlandse klasse 10–49 heeft b, breuk in de tijdreeks, in alle 3 geselecteerde reeksen. Alle 162 geselecteerde schattingen zijn aanwezig. We bewaren de vlag in de tabel en complete data en doen geen uitspraak over een tijdtrend.
  7. Het analysepakket van Influence IQ bewaart de 3 oorspronkelijke Eurostat-antwoorden, het vaste kader van 27 landen, alle 162 waarden en vlaggen en 54 verschillen tussen gepubliceerde schattingen voor grote en kleine bedrijven. De analyse stelt geen bronafrondingsintervallen, significantie, aantallen landen per richting van het verschil, ranglijsten of exacte overeenstemming bij vermenigvuldiging vast. Tabellen tonen 2 decimalen; complete data bewaren de bronwaarden.
  8. Bron: Eurostat, isoc_eb_ai, geraadpleegd op 24 oktober 2026. Selectie, opmaak, berekeningen en interpretatie zijn bewerkingen door Influence IQ. Eurostat is niet verantwoordelijk voor deze bewerking of conclusies en onderschrijft het artikel niet. De vertalingen vallen onder verantwoordelijkheid van hun auteurs en zijn geen officiële Eurostat-vertalingen. Landenrijen blijven in elke taal alfabetisch geordend op de Engelse landnamen. De voorbeelden Oostenrijk en België volgen die volgorde; deze keuze lag niet vast voordat de resultaten waren bekeken.

Het Engelse artikel is de bron voor alle taalversies. Elke editie beschrijft dezelfde schattingen uit 2025 voor bedrijven binnen de afbakening in 27 EU-landen; een vertaling levert buiten dat kader geen lokale gegevens. Influence IQ is verantwoordelijk voor deze onafhankelijke bewerking en de vertalingen; Eurostat is niet verantwoordelijk voor de inhoud.

Maak je volgende AI-vraag concreet