Pemasaran berbilang lokasi: hubungan pautan laman web dan media sosial

Satu pautan media sosial yang dikongsi boleh disertai banyak pilihan laman web. Arah sebaliknya juga berlaku. Perbandingan sepuluh eksport data lokasi menunjukkan sebab setiap rekod dalam ringkasan kempen perlu kekal terhubung dengan kedua-dua destinasi.

Analisis Influence IQ terhadap sepuluh eksport terpilih daripada pengumpul data AllThePlaces, yang dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Perbandingan berasaskan URL meliputi 3,843 rekod dengan pautan laman web dan Facebook; rujukan sumber ialah pengenal dalam eksport, bukan lokasi fizikal yang telah disahkan.

Ringkasan

Bagi kempen berbilang lokasi, kekalkan hubungan setiap rekod dengan pautan laman web dan media sosialnya, walaupun sesuatu pautan berulang. Kami membandingkan pautan yang dibekalkan pada rujukan sumber yang sama dalam sepuluh eksport terpilih daripada pengumpul data AllThePlaces, yang dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Dalam 3,843 rekod dengan URL laman web dan Facebook, eksport Staples mempunyai satu URL Facebook yang dipadankan dengan 1,758 URL laman web berbeza. Lush menunjukkan arah sebaliknya: 13 URL laman web disertai 408 URL Facebook berbeza. Tujuh pengumpul data menunjukkan corak satu dengan satu bagi semua rekod yang mempunyai kedua-dua pautan. [1]

Perbandingan ini melibatkan rentetan yang dibekalkan dan pengenal dalam eksport, bukannya halaman, akaun atau lokasi fizikal yang telah disahkan. Hanya Facebook mempunyai pasangan URL dalam fail ini; token literal Instagram dan Twitter dilaporkan secara berasingan. Sepuluh eksport mengandungi 15,797 rekod yang identitinya dapat ditentukan, maka pasangan tidak lengkap kekal kelihatan dalam jadual kelengkapan. Implikasi praktikalnya ialah mengekalkan hubungan laman web/media sosial serta skop kempen yang dimaksudkan bagi setiap rujukan semasa meluluskan destinasi, walaupun pautan disimpan sekali sahaja.

Seorang pencipta kandungan sudah mempunyai tawaran setempat, bahan visual dan senarai pautan. Sebelum sesuatu siaran diluluskan, seseorang masih perlu menghubungkan lokasi yang dimaksudkan dengan entri yang betul dalam senarai itu. Jika beberapa rekod berkongsi pautan media sosial, adakah semuanya juga patut berkongsi destinasi laman web?

Pautan yang dibekalkan tidak semestinya membentuk kumpulan yang sama. Dalam eksport ini, sesetengah rekod mempunyai pautan tersendiri pada kedua-dua belah. Rekod lain berkongsi pautan Facebook tetapi mempunyai URL laman web berbeza, atau berkongsi laman web tetapi mempunyai URL Facebook berbeza. Mengekalkan hubungan tersebut membantu penyedia ringkasan kempen melihat pilihan dengan lebih jelas.

Hubungan boleh berlaku dalam kedua-dua arah

Di sebelah kiri, tiga ilustrasi kedai dan laman web disambungkan kepada satu kad media sosial umum. Di sebelah kanan, satu ilustrasi laman web disambungkan kepada tiga kad media sosial berasingan.
Ilustrasi konsep pengelompokan pautan laman web dan media sosial yang berbeza. Objek dalam gambar tidak mewakili kiraan yang diukur atau halaman platform sebenar.

Satu pautan Facebook boleh disertai banyak pilihan laman web

Staples memberikan contoh paling jelas tentang penggunaan semula pada bahagian media sosial. Set berpasangannya mempunyai 1,804 rekod dan 1,804 URL laman web berbeza, tetapi hanya 47 URL Facebook berbeza. Jadual hubungan menjelaskan perkara yang tidak dapat diketahui daripada jumlah itu sahaja: satu URL Facebook muncul pada 1,758 rekod, setiap satunya dengan URL laman web berbeza. Baki 46 rekod masing-masing mempunyai URL Facebook sendiri. [3]

Bagi penyelaras kempen, pautan media sosial yang berulang masih meninggalkan soalan praktikal. Destinasi laman web yang manakah sepadan dengan rekod atau skop khalayak tertentu yang diserahkan kepada pencipta kandungan? Memilih pautan Facebook bersama itu tidak menghapuskan 1,758 pilihan laman web. Hubungan antara rujukan dengan laman web masih menyimpan maklumat yang mungkin diperlukan dalam ringkasan kempen.

Tidak perlu menyalin pautan panjang beribu-ribu kali untuk mengekalkan maklumat itu. Destinasi bersama boleh disimpan sekali dengan senarai rujukan yang menjadi ahlinya. Setiap ahli boleh mengekalkan destinasi laman webnya. Bezanya ialah senarai ringkas yang mengekalkan hubungan tersebut berbanding senarai tanpa hubungan yang memerlukan orang seterusnya membinanya semula.

Peratus gabungan perlu dibaca bersama konteks pengumpul datanya. Sebanyak 1,758 rekod mewakili 45.7% daripada semua 3,843 pasangan laman web/Facebook, tetapi semuanya datang daripada Staples dan URL media sosial berulang yang sama. Peratus itu menerangkan rekod terpilih; ia tidak bermakna hampir separuh perniagaan berbilang lokasi menggunakan susunan ini.

Bagi pasukan yang membaca angka ini, pengumpul data sama pentingnya dengan jumlah. Perbandingan lengkap menunjukkan saiz kumpulan khusus ini bersama tujuh pengumpul data yang rekod berpasangannya bercorak satu dengan satu. Pasukan boleh mencari hubungan tersebut dalam inventori yang telah diluluskan tanpa menganggap salah satu corak sebagai piawaian yang wajib diikuti.

Satu pautan laman web boleh disertai banyak pautan Facebook

Lush menunjukkan gambaran sebaliknya. Sebanyak 408 rekod berpasangannya mengandungi 13 URL laman web dan 408 URL Facebook. Setiap URL laman web digunakan pada beberapa rekod, manakala setiap URL Facebook muncul sekali dalam set berpasangan itu. Saiz 13 kumpulan laman web berbeza dari dua hingga 192 rekod, dengan URL Facebook berlainan bagi setiap ahli.

OZK menunjukkan arah yang serupa dengan susunan berbeza. Daripada 242 rekod berpasangan, 241 berkongsi satu URL laman web dan masing-masing mempunyai URL Facebook berbeza. Satu rekod yang tinggal mempunyai URL laman web dan Facebook tersendiri. Meluluskan destinasi laman web bersama masih meninggalkan banyak destinasi media sosial yang perlu dikaitkan dengan rekod berkenaan.

Ini ialah soalan yang berbeza semasa menyerahkan ringkasan kempen. Dalam kumpulan Staples, destinasi media sosial bersama disertai banyak pilihan laman web. Dalam kumpulan Lush dan OZK yang menggunakan semula pautan laman web, destinasi laman web sahaja tidak menentukan satu pilihan media sosial. Ringkasan yang berguna mengekalkan kedua-dua arah ini tanpa menganggap pengelompokan satu medan turut sesuai untuk medan lain.

Jadual seterusnya membandingkan rekod itu sendiri. Pautan dianggap “digunakan semula” apabila nilai perbandingan yang sama muncul pada sekurang-kurangnya dua rekod dalam set berpasangan pengumpul data tersebut. Sesuatu rekod boleh menggunakan semula kedua-dua pautan, pautan laman web sahaja, pautan Facebook sahaja atau tiada satu pun. Keempat-empat kategori mempunyai penyebut yang sama dan jumlahnya menyamai jumlah rekod berpasangan. [3]

Tiga kategori muncul di sini: 1,436 rekod tidak menggunakan semula mana-mana pautan, 1,758 menggunakan semula Facebook sahaja dan 649 menggunakan semula laman web sahaja. Tiada rekod menggunakan semula kedua-duanya dalam set pasangan URL. Semua 649 rekod yang hanya menggunakan semula laman web datang daripada Lush dan OZK. Bersama Staples, pengumpul data itu membekalkan 2,454 daripada 3,843 pasangan. Ini satu lagi sebab untuk mengekalkan kesemua sepuluh baris.

Pengelompokan tidak menentukan destinasi yang patut digunakan. Ia menunjukkan kepada penyemak bahagian yang masih memerlukan pilihan lain selepas satu pilihan diluluskan. Objektif kempen, khalayak yang dimaksudkan dan semakan terkini destinasi perlu disertakan bersama hubungan ini dalam ringkasan kempen.

Tiga corak penggunaan semula pautan muncul dalam rekod berpasangan

Semua sepuluh eksport terpilih daripada pengumpul data AllThePlaces, dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Pautan digunakan semula apabila nilai perbandingannya muncul pada sekurang-kurangnya dua rekod dalam set pasangan laman web/Facebook pengumpul data tersebut.

Lihat nilai data
Eksport pengumpul dataKedua-dua pautan digunakan semulaPautan Facebook sahaja digunakan semulaPautan laman web sahaja digunakan semulaTiada pautan digunakan semula
Arcaplanet000484
AutoZone000692
Bravo0007
J.Crew00069
Lush004080
Madewell00024
OZK002411
PetSuites00093
Staples01,758046
The Coffee Bean & Tea Leaf00020
Jumlah empat kiraan setiap baris sama dengan jumlah rekod berpasangannya dalam jadual sebelumnya. “Tiada pautan digunakan semula” bermaksud kedua-dua pautan muncul sekali dalam set terhad ini. Sifar ialah sifar yang diperhatikan; tiada pasangan URL menggunakan semula kedua-dua pautan.

Pastikan rekod tidak lengkap terus kelihatan

Sebanyak 3,843 pasangan datang daripada 15,797 rekod sumber yang identitinya dapat ditentukan. Perbandingan berpasangan menjawab soalan tentang rekod yang mempunyai kedua-dua medan; ia tidak menerangkan semua yang dibekalkan oleh eksport. Dalam sepuluh fail itu, 9,174 rekod mempunyai URL laman web tanpa URL Facebook, lapan mempunyai Facebook tanpa laman web dan 2,772 tiada kedua-duanya. [4]

Kelengkapan berbeza dengan ketara. PetSuites membekalkan kedua-dua URL pada 93 daripada 94 rekod. AutoZone membekalkan kedua-duanya pada 692 daripada 7,400 rekod, walaupun semua 7,400 mempunyai URL laman web. Staples membekalkan kedua-duanya pada 1,804 daripada 5,425 rekod; 2,727 rekodnya tidak mempunyai mana-mana daripada dua medan ini. Meletakkan jumlah sumber bersebelahan jumlah pasangan menjadikan perbezaan ini jelas.

Kiraan di bawah ialah bilangan rekod yang mengandungi setiap medan, maka lajur laman web dan Facebook bertindih. Ia bukan kiraan destinasi berbeza dan tidak patut ditambah seolah-olah kumpulannya berasingan. Jadual hubungan terdahulu mengira pautan berbeza hanya dalam rekod berpasangannya.

Medan yang tiada dalam sumber ini memerlukan tindakan susulan, bukan bukti bahawa perniagaan tiada laman web atau kehadiran media sosial. Proses pengumpulan boleh mempengaruhi perkara yang kekal dalam eksport. Kod AutoZone semasa membuang nilai media sosial tertentu, dan pengayaan kemudian boleh menambah nilai yang tiada. Kod semasa membantu menjelaskan sebab kekosongan sumber perlu ditafsir dengan teliti, tetapi kami tidak dapat menentukan semakan kod yang menghasilkan setiap medan dalam eksport terdahulu. [5]

Dalam lembaran kerja kempen, simpan rekod tidak lengkap dalam senarai semakan berasingan dengan rujukannya dikekalkan. Catat medan yang perlu disemak dan siapa yang akan menyelesaikannya. Ini mengelakkan pasangan tidak lengkap daripada hilang tanpa disedari apabila senarai pilihan disediakan, sementara destinasi akhirnya tetap diputuskan melalui semakan terkini.

Perbandingan berpasangan meliputi sebahagian setiap eksport sumber

Rekod dalam sepuluh eksport terpilih AllThePlaces, dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Setiap kiraan medan menggunakan semua rujukan yang identitinya dapat ditentukan bagi pengumpul data itu, termasuk rekod yang tidak dapat dimasukkan dalam perbandingan pasangan laman web/Facebook.

Lihat nilai data
Eksport pengumpul dataSemua rekod sumber dengan identiti yang dapat ditentukanRekod dengan URL laman webRekod dengan URL FacebookRekod dengan kedua-dua URL
Arcaplanet626626484484
AutoZone7,4007,400692692
Bravo25024177
J.Crew6936587669
Lush678676408408
Madewell1621592524
OZK275274242242
PetSuites94949393
Staples5,4252,6981,8041,804
The Coffee Bean & Tea Leaf1941912020
Kiraan laman web dan Facebook bertindih; jangan tambahkannya. Kiraan ini ialah rekod yang mengandungi URL, bukan URL berbeza. Medan sumber yang tiada tidak membuktikan ketiadaan di dunia sebenar. Semua nilai destinasi dapat ditentukan atau tiada mengikut peraturan tetap.

Asingkan nilai yang menyerupai nama akaun daripada URL

Medan Instagram dan Twitter memerlukan tafsiran berbeza. Dalam sepuluh eksport ini, nilai yang tidak kosong dan boleh digunakan ialah rentetan literal, bukannya URL penuh. Sesetengahnya menyerupai nama akaun, tetapi analisis ini tidak mengesahkannya atau membina pautan daripadanya. Kami mengekalkan ejaan, huruf besar dan kecil serta @ di awal jika ada, lalu membandingkan token ini secara berasingan. [6]

Apabila URL laman web turut tersedia, terdapat 3,711 rekod token Instagram dan 3,501 rekod token Twitter. Set ini boleh mengandungi rujukan sumber yang sama, jadi menambahkannya tidak memberikan bilangan lokasi berbeza. Jadual mengekalkan setiap gabungan pengumpul data dan platform, termasuk yang mempunyai sifar rekod berpasangan.

Hasil token turut menunjukkan sebab format perlu diperiksa sebelum penyerahan. Staples mempunyai 2,697 pasangan token Instagram dengan 2,697 URL laman web dan dua token literal berbeza. J.Crew mempunyai 658 pasangan token Instagram, 655 URL laman web dan tiga token. PetSuites mempunyai 86 pasangan dengan 86 URL laman web dan 86 token. Hubungan yang dibekalkan sudah berbeza sebelum sesiapa menyemak ke mana nilai itu membawa.

Token boleh menjadi bahan sumber yang berguna walaupun belum sedia untuk ditampal ke medan destinasi kempen. Simpan nilai asalnya, kenal pasti platformnya dan letakkan URL yang kemudian disahkan dalam medan berasingan. Catat siapa yang mengesahkannya dan bila. Ini mengekalkan perbezaan antara kandungan eksport dengan perkara yang diluluskan oleh pasukan kempen.

Jadual ini menyemak bentuk nilai yang dibekalkan, bukannya menyusun kedudukan platform atau mengira akaun yang disahkan. Hasil URL dan token patut kekal berasingan dalam laporan, sebagaimana kedua-dua bentuknya perlu dapat dibezakan dalam ringkasan kerja.

Nilai media sosial literal kekal sebagai bahagian inventori yang berasingan

Semua sepuluh eksport terpilih daripada pengumpul data AllThePlaces, dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Setiap baris memasangkan URL laman web dengan token literal dalam medan media sosial yang dinamakan. Tiada pasangan URL Instagram atau Twitter dalam fail ini.

Lihat semua 20 baris pengumpul data dan platform
Lihat nilai data
Eksport pengumpul data dan medan media sosialRekod dengan URL laman web dan tokenURL laman web berbezaToken literal berbeza
Arcaplanet · medan Twitter000
Arcaplanet · medan Instagram000
AutoZone · medan Twitter000
AutoZone · medan Instagram000
Bravo · medan Twitter111
Bravo · medan Instagram777
J.Crew · medan Twitter6476442
J.Crew · medan Instagram6586553
Lush · medan Twitter000
Lush · medan Instagram211
Madewell · medan Twitter1531531
Madewell · medan Instagram1591591
OZK · medan Twitter211
OZK · medan Instagram000
PetSuites · medan Twitter000
PetSuites · medan Instagram868686
Staples · medan Twitter2,6982,6983
Staples · medan Instagram2,6972,6972
The Coffee Bean & Tea Leaf · medan Twitter000
The Coffee Bean & Tea Leaf · medan Instagram1021021
Token mengekalkan ejaan, huruf besar dan kecil serta @ jika ada sebagaimana dibekalkan. Ia rentetan yang belum disahkan, bukan akaun disahkan atau URL yang dibina. Kiraan adalah dalam rekod berpasangan setiap baris; jangan tambah jumlah platform sebagai lokasi berbeza. Baris sifar kekal kelihatan.

Bina ringkasan kelulusan berdasarkan khalayak yang dimaksudkan

Bayangkan seorang pencipta kandungan menyediakan promosi hujung minggu untuk tiga cawangan sebuah kumpulan kafe. Kempen ditujukan kepada pelanggan berhampiran cawangan Riverside dan Station; cawangan Hill berada di luar skop. Inventori penyelaras mengandungi pautan laman web berbeza bagi setiap cawangan dan pautan media sosial yang sama pada ketiga-tiga baris. Ini contoh rekaan, bukan kempen yang diperhatikan dalam set data.

Fail tanpa hubungan yang mengandungi tiga pautan laman web dan satu pautan media sosial memerlukan pencipta kandungan menentukan laman web yang sepadan dengan setiap cawangan serta cawangan yang termasuk dalam promosi. Ringkasan yang mengekalkan rujukan boleh menyimpan destinasi media sosial sekali, mengaitkan ketiga-tiga ahlinya dan menandakan Riverside serta Station sebagai skop kempen yang dimaksudkan.

Penyelaras kemudian boleh memilih destinasi laman web bagi setiap siaran yang diluluskan atau meminta versi setempat yang berasingan. Penggunaan semula pautan media sosial tidak menyelesaikan pilihan itu. Ia juga tidak memberitahu sama ada kempen boleh menjangkau hanya khalayak yang dimaksudkan; tetapan pengedaran dan rancangan penyiaran sebenar memerlukan kelulusan sendiri.

Sekarang bayangkan inventori sebaliknya: ketiga-tiga rujukan cawangan mempunyai satu pautan laman web bersama, manakala pautan media sosialnya berbeza. Kelulusan laman web masih meninggalkan beberapa destinasi media sosial untuk pencipta kandungan. Ringkasan perlu menyatakan rujukan dan destinasi media sosial yang sepadan dengan setiap siaran yang dirancang, bukannya bergantung pada kumpulan laman web untuk memberikan jawapan itu.

Lengkapkan medan ini menggunakan inventori pasukan anda sendiri:

Kempen dan skop yang dimaksudkan: [kempen; lokasi atau khalayak yang disertakan].

Sumber dan rujukan yang disertakan: [sistem; tarikh eksport; pengumpul data; pengenal rekod].

Pautan bagi setiap rujukan: [URL laman web penuh; platform media sosial; URL media sosial penuh atau token yang belum disahkan].

Padanan dan ahli yang dicadangkan: [rujukan yang menggunakan setiap gabungan laman web/media sosial].

Pilihan yang diluluskan: [destinasi terpilih dan sebab; penyemak; tarikh semakan].

Perkara belum selesai: [nilai yang tiada atau tidak pasti; pemilik tindakan; tindakan seterusnya].

Senarai rujukan menjadikan skop boleh disemak; kelulusan merekodkan keputusan. Jika destinasi berubah, pasukan dapat melihat rujukan yang dikaitkan dengannya dan meneliti semula entri tersebut. Jika pautan yang sama sengaja digunakan semula, ia boleh kekal dikelompokkan tanpa kehilangan keahliannya. Ringkasan yang pendek boleh mengekalkan hubungan itu tanpa menyalin seluruh eksport sumber.

Kekalkan setiap hubungan pada lembaran kempen

Lembaran kempen di atas kertas mempunyai tiga baris, setiap satunya menghubungkan ilustrasi kedai dengan kad laman web dan kad media sosial. Sebatang pensel dan kanta pembesar berada di sebelah lembaran.
  1. Simpan rujukan

    Kekalkan pengenal sumber dan skop kempen yang dimaksudkan bersama entri.

  2. Hubungkan kedua-dua destinasi

    Tunjukkan nilai laman web dan media sosial yang berkaitan dengan setiap rujukan, termasuk nilai yang dikongsi.

  3. Rekodkan pilihan yang diluluskan

    Simpan pengesahan terkini, destinasi terpilih dan perkara belum selesai bersama ringkasan kempen.

Ilustrasi konsep membawa setiap rujukan lokasi, laman web dan destinasi media sosial ke dalam semakan yang sama.

Cara pautan yang dibekalkan dibandingkan

Kami memilih sepuluh eksport daripada proses AllThePlaces berlabel 10 Oktober 2026; cap masa pengumpulan dalam fail merangkumi 10–13 Oktober. Pemilihan menggunakan keluarga tetap pengumpul data berasaskan Yext dan peraturan kod sumber sebelum hasil destinasi diperiksa. Ini perbandingan terhad bagi eksport tersebut, bukannya sampel perniagaan yang mewakili populasi. [1]

Sesuatu rekod dikenal pasti melalui pengumpul data dan rujukan sumbernya. Sebelum analisis, kami menetapkan cara menangani pengenal yang tiada, rujukan berulang dan nilai destinasi yang bercanggah. Dalam fail sebenar, semua 15,797 objek data dapat dipadankan dengan 15,797 rujukan, tanpa pengenal yang tiada atau tidak sah, kumpulan rujukan bercanggah atau rekod pendua berlebihan. Kualiti medan laman web dan media sosial kemudian dinilai secara berasingan.

Bagi URL, kami memerlukan sintaks HTTP atau HTTPS yang boleh digunakan serta hos platform yang sesuai untuk medan media sosial. Skema dan hos ditukar kepada huruf kecil, sementara laluan, rentetan pertanyaan, fragmen dan perbezaan lain dikekalkan. Kami tidak mengikuti penghalaan semula atau menganggap ejaan berlainan mengenal pasti akaun sebenar yang berbeza. Semua nilai destinasi yang diperhatikan dikelaskan sebagai URL, token literal atau tiada; tiada nilai destinasi yang tidak dapat ditentukan mengikut peraturan tetap. [2]

Setiap pengumpul data dan platform kekal dalam keluaran lengkap, termasuk konteks sifar pasangan. Pengelompokan sentiasa dibuat dalam satu pengumpul data, dan penggunaan semula dinilai dalam set rekod berpasangan yang sama. Tujuh jadual agregat mengekalkan taburan saiz kumpulan lengkap untuk kedua-dua arah serta pengiraan bersama medan yang tiada. Penghasilan semula secara bebas daripada sumber sepadan dengan semua tujuh jadual. Muat turun mengandungi kaedah dan kod analisis yang boleh dijalankan pada sistem lain; fail sumber asal dimuat turun secara berasingan. [7]

CSV jadual mengandungi 170 nilai kiraan, satu bagi setiap baris data, daripada 50 baris merentas empat jadual. ZIP mengekalkan semua tujuh jadual agregat, termasuk kelengkapan berpasangan dan taburan saiz kumpulan lengkap. Ia tidak mengandungi rujukan sumber atau rentetan destinasi pada peringkat rekod. Arahan disediakan dalam bahasa Inggeris; penghasilan semula memerlukan fail sumber awam asal dimuat turun secara berasingan.

Sumber dan nota

  1. Sumber: penyumbang AllThePlaces. Proses tetap dilabel 2026-10-10-13-32-41; sepuluh fail terpilih melaporkan cap masa pengumpulan pada 10–13 Oktober 2026. Pemilihan menggunakan kod sumber pengumpul Yext semasa yang ditetapkan pada semakan e4264a6b9586fccd8815fe1796981e0ffce51e5f dan inventori pengumpul data bertarikh. Ini tidak menentukan semakan kod sejarah bagi setiap fail. Nama pengumpul data mengenal pasti eksport; Bravo boleh merangkumi beberapa jenama dan OZK merangkumi rekod bank/ATM.
  2. Perbandingan menukar hanya skema dan hos URL kepada huruf kecil, selepas ruang putih di hujung yang dibenarkan dipangkas. Perbezaan HTTP/HTTPS, ejaan port, laluan, rentetan pertanyaan, fragmen serta penanda pertanyaan/fragmen kosong dikekalkan. URL media sosial mesti menggunakan hos yang dinyatakan untuk medannya. Penghalaan semula, kandungan halaman dan identiti akaun tidak diperiksa. Rentetan berbeza yang dibekalkan masih boleh merujuk destinasi sebenar yang sama.
  3. Jumlah pasangan URL Facebook ialah 3,843. Empat keadaan penggunaan semula yang ditetapkan mengandungi 0 rekod dengan kedua-dua pautan digunakan semula, 1,758 Facebook sahaja, 649 laman web sahaja dan 1,436 tanpa penggunaan semula. Penggunaan semula ditentukan dalam set berpasangan setiap pengumpul data. Semua 1,758 rekod yang menggunakan semula Facebook sahaja ialah Staples; 649 yang menggunakan semula laman web sahaja ialah Lush 408 dan OZK 241. Taburan saiz kumpulan lengkap disimpan dalam pakej penyelidikan.
  4. Daripada 15,797 rujukan sumber yang identitinya dapat ditentukan, kelengkapan Facebook ialah: 3,843 dengan URL laman web dan Facebook; 9,174 laman web sahaja; 8 Facebook sahaja; dan 2,772 tiada kedua-duanya. Lapan rekod Facebook sahaja ialah J.Crew 7 dan Madewell 1. Empat sel kelengkapan ini membahagikan rujukan sumber; lajur berasingan tentang kehadiran laman web dan Facebook bertindih.
  5. Kod sumber semasa mengandungi langkah membuang dan memperkaya medan. AutoZone membuang Twitter melalui aliran pemprosesan bersama dan membuang Instagram serta dua nilai Facebook tertentu yang sepadan tepat dalam logik pengumpulnya; Coffee Bean turut membuang Twitter. Langkah pengayaan Name Suggestion Index kemudian boleh mengisi medan yang tiada. Mekanisme semasa ini tidak membuktikan asal mana-mana nilai atau ketiadaan tertentu dalam eksport sejarah.
  6. Token medan media sosial ialah rentetan bukan URL yang mematuhi peraturan aksara konservatif yang ditetapkan. Ejaan, huruf besar dan kecil serta @ di awal jika ada dikekalkan; tiada token disamakan dengan URL atau disahkan sebagai akaun. Set token berpasangan dengan laman web mengandungi 3,711 rekod Instagram dan 3,501 rekod Twitter. Rujukan yang sama boleh memasuki kedua-dua set. Baris sifar pasangan kekal kelihatan.
  7. AllThePlaces menyediakan data yang dijananya di bawah CC0. Influence IQ menghasilkan perbandingan agregat dan kod analisis; hasilnya tidak membayangkan sokongan daripada projek sumber atau pengumpul data yang dinamakan. Pakej penyelidikan mengandungi semua tujuh jadual agregat dan arahan penghasilan semula dalam bahasa Inggeris. Ia tidak mengandungi rujukan atau rentetan destinasi pada peringkat rekod; penghasilan semula analisis memerlukan fail sumber awam yang dimuat turun secara berasingan.

Artikel ini diterjemahkan daripada edisi sumber bahasa Inggeris. Semua edisi bahasa menerangkan sepuluh eksport terpilih AllThePlaces yang sama, dikumpulkan pada 10–13 Oktober 2026. Terjemahan tidak menjadikan penemuan ini penanda aras pasaran setempat atau perniagaan semasa.

Hubungkan inventori dengan rancangan kempen